Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a leghasznosabb,...

Melyik a leghasznosabb, legjobb főkény eltávolító szer? A talpamon van már régóta, és teljesen nem tudom kiirtani, újra és újra előjön! Nektek mi vált be, melyik készítményben, krémben bíztok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 16:10
 1/3 anonim válasza:

hát az igazság az, hogy a fökény eltüntetésének nincs gyors módja, ahol megjelenik, ott bizony ott marad egy két hónapig, (nekem kb. 1 év után tünt el).


megpróbálhatod lefagyasztani/fagyasztatni vagy bármi másnak, de vele egy időben kezdj el vitaminokat szedni és/vagy egészségesebben táplálkozni, mert a fökény az immunrendszer drasztikus legyengülését jelzi, szóval ha az immunrendszered nem erősödik meg, akkor a gyógyulás bizony eltart egy darabig.

de ha nem csinálsz vele semmit, és egészséges, nyugalmas (!) élete élsz akkor egész biztos eltűnik magátol v. kisebb beavatkozástól

2012. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Én is probáltam a fagyasztás,majdnem sikerült is,de újra visszajött, de most szedek majd vitamint is mellé,talán úgy sikerül! :)
2012. aug. 16. 00:13
 3/3 anonim válasza:
mi nem fagyasztottunk, hanem valami savat raktunk rá (sósav?)amit direkt fökényre kellet rakni, és az kimarja a gyökereket (nyugi nem fáj) nekem használt
2012. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!