Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Páromnak hasmenése van, hányt...

Páromnak hasmenése van, hányt is éjjel, és erősen görcsölt is.1 hete ugyanez volt,1 napig tartott. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon megijesztettek, remélem Ti nem fogtok. Az a baj, hogy az orvos, -aki vszínű érti a dolgát-csak Normaflore-t ajánlott, meg reasecet. Még egy laborba sem küldte el. Rem. ma ad beutalót.Volt már ilyen valakinek?
2012. júl. 12. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem hasmenés volt, de egy hétig.. görcsösen.. Szerintem nem lesz gondja.Én egy bélfertőtlenítőt szedek emiatt Bolus adstringens a neve. Lehet ez jól jönne neki,kérdezd meg az orvost.
2012. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Valószínű valami gyors lefolyású vírusfertőzés.

De ha megint visszatérne,irány az orvos!

2012. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából múlthéten is volt orvosnál, akkor azt mondta, biztos valami vírus, de csak Normafloret adott neki, 1 napig tartott. Tegnap is elment orvoshoz, tegnap legalább elküldte egy hasi uh-ra(amire kb.2 hónapot kell várni, de hál'Istennek ismerős által talán kicsit hamarabb bejut), meg küldenie kell székletmintát. Plusz megint Normix és Normaflore. Írjatok még légyszi, mert az elmúlt napokban én szétidegeskedtem magam...Ráadásul 30 hetes terhesen, a 2 éves kislányommal itthon vagyok, és csak ezen jár az eszem...hogy remélem nem lesz nagyobb baj.
2012. júl. 13. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!