Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csinaljak? Kijott a...

Mit csinaljak? Kijott a labamon egy furunkul, mar elkezdett folyni belole a geny, de nagyon faj, es mar lazam is van 38

Figyelt kérdés
nem mentem orvoshoz hanem a gyogyszertarbol kertem ra kezelest,antibiotikumot kaptam,es valami kenocsot ami fekete,de kozben be lazasodtan 38 fok
2012. júl. 4. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, már korábban is ezt kellett volna tenned, a gyógyszertárban antibiotikumot nem adhatnak ki orvosi vény nélkül, max valami kis hatásfokkal rendelkező krémet kaphattál. Ha szükséged van egy életveszélyes vérmérgezésre, akkor maradj otthon, egyébként irány az orvos. Most, azonnal, akár az ügyelet is, ha a Ti körzetetekben az elérhető csak. Amúgy meg furunkulus, nem furunkul.
2012. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha belázasodtál, akkor azonnal indulj a sebészetre.
2012. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kossz,amugy Erdelyben elek es azert nem irtam helyesen,megyek az orvoshoz
2012. júl. 4. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!