Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandula gyulladás?! Aki tud...

Mandula gyulladás?! Aki tud segítsen!

Figyelt kérdés

Szóval.,nagyon gyakran van mandula gyulladásom,szinte már 2 havonta. és nagyon de nagyon idegesítő a láz meg a fájdalmak miatt is. Kikéne vetetni a mandulám én ezzel tisztába vagyok,de tartok a műtéttől..

Nem tudtok vmi megoldás? immunerősítőt vagy megelőzést hogy a betegséget ne kapjam el?!...

köszönöm a segítséget!



2012. jún. 26. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Immunerősítés, és műtét javasolt!
2012. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 hónap már baromi sok.

A beteg mandula később szívproblémákhoz vezethet, a szívizomgyulladás nem éppen mókás. Felnőttnek megcsinálják már altatásban is, én 18 voltam, mikor kivették.

Hát nem volt kellemes, engem nem altattak, de ki lehetett bírni, volt attól rosszabb dolog az életem folyamán.

Ne halogasd, amikor nincs begyulladva, vetesd ki.

A hókuszpókusz meg aloe vera itt már nem segít.

2012. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok,megcsinálják altatásban??
2012. jún. 26. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, bár macerásabb, mint ha nem altatna, csomó vizsgálat kell előtte, de megcsinálják, fül-orr-gégésszel kell konzultálni, nekem is lett volna lehetőségem anno altatást kérni, csak macerás volt.

Az altatás előnye, hogy nincs trauma, viszont mikor felébredsz, piszokul fáj utána, ezt olyan mondta nekem, akit altattak.

2012. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
c vitaminos szurikúra hatásos lehet, lesz utána immunrendszered,csak tűrd popsival ;) ismerősünknek használt, ja és a c vitamin szuri a lázat is leviszi hamar.
2012. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak az fájdalmasabb, mint maga a műtét:D
2012. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!