Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetseges h elkaptam az...

Lehetseges h elkaptam az HIV/AIDS?

Figyelt kérdés
Az ejszaka voltam egy ismeretlen lannyal es egy gumiovszeres oral szexet csinalt nekem.A gond csak az h en kozbe megujaztam es csak reggel lattam h a tenyeremen van egy hajszal vagas.Szerintetek igy mindent beleszamitva oralszex meg ujazaselkaphatom a betegseget?
2012. máj. 9. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Miért, mi lesz ha elmegy vért adni? Letesztelik HIV-re, ha az, értesítik és a vérét nem kapja meg senki. Nem értem mit kell ezen pattogni???"


Mit nem értesz azon b.meg, hogy bizonyos időnek kell eltelnie ahhoz, hogy kimutatható legyen????

B.szhatják, ha előbb megy vért adni, mint hogy kimutatható lenne a vírus!!!

2012. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel senki ne menjen vért adni, "b@szdmeg"
2012. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az menjen vért adni, aki nem szexel felelőtlenül. Nem véletlen van előtte a kérdőív.

El lehet menni véradásra, de ne azért menjen már el vki, hogy megússza azt a pár ezer forintot, amibe a HIV szűrés kerülne.

Nem tudom te mit szólnál hozzá, ha HIVes vért kapnál, mert vmi idióta tesztnek használta a véradást.

2012. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!