Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcsre a Duofilm, Scholl...

Szemölcsre a Duofilm, Scholl Heal and Seal, Egiferonnál tudtok jobbat? Illetve ha NEM magánbőrgyógyászhoz mennék kiégettetni, mennyibe kerülne (darabra számolják vagy hogyan)?

Figyelt kérdés

Kezemen elég sok szemölcs van már, de úgy tűnik újabbak is jönnek, illetve tenyeremen, a mutatóujjam hajlatában még kettő, olyan szárazbőrszerű tapintással.

Vérehulló fecskefüvet próbáltam, semmi hatása nem volt.

Verrumalt használtam, mart mint a fene, de eltüntetni nem tudta. A fentieknek utánajártam interneten, de úgy tűnik ahány ember, annyi különböző készítmény vált be.

Munkám miatt elég neccesen juthatnék el bőrgyógyászhoz, előbb próbálkozom mással.



2012. máj. 4. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem csak egy szemölcsöm volt, de a verra-med leszedte két hét alatt.


[link]

2012. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!