Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van ezzel a köhögésnek összefü...

Van ezzel a köhögésnek összefüggése? (ill. lehet-e? )

Figyelt kérdés
Péntek reggel óta folyamatosan fájt a fejem, nem voltam otthon akkor. Ma voltam doktornál; már tegnap mentem volna de nem rendelt sajnos... szóval folyamatosan fájt a fejem, mára az nagyjából kitisztult, de most 20-30mp-ként állandóan köhögök, szárazat. Nem vagyok megfázva. Ezek összefügghetnek? A fejfájásra kaptam Algopiryn-t (azt hiszem így kell írni) dél előtt még nem köhögtem ennyire, csak most... mi lehet ez/ lehet-e köze a fejfájáshoz? (13/f)
2012. ápr. 25. 21:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Oh, de mellé kattoltam ... :@
2012. ápr. 25. 21:54
 2/3 anonim válasza:
SOKSOKSOKSOKSOK Forro teat igyal, amennyit csak birsz amilyen forron birod.+ gyogyszer is kell.De tea is fontos!
2012. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál... azóta lettek kiütéseim, mely valszeg vmilyen csípés következménye... vagyis ez bizti... most kell ennem kalcimusk-ot, fájdalom csillapítót, gyulladás csökkentőt, még vmit kaptam...
2012. ápr. 27. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!