Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Amikor az ember meg fog halni...

Amikor az ember meg fog halni pár órával elötte mért van benne a "menési ösztön"?

Figyelt kérdés

sajnos nagypapám meghalt ezen a napon és nagymamám mondta hogy mi hogy volt... érezte hogy akövetkező napra meghal...

és mondta azt is hogy kb 4óra fele hogy menni akart..

én ezt nem értettem, mondta hogy ez egy menési ösztön...

vissza akartam kérdezni hogy mondja el bővebben de nem akartam "pofátlan" lenni...


2012. ápr. 13. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, állítólag a beteg emberek a haláluk előtt kicsivel jobban lesznek... Lehet, hogy ezért akarnak "menni".

De nem tudom, igazából nem értek (hála Istennek) ezekhez a dolgokhoz, csak feltételezem, hogy talán ilyesmi miatt is lehet. :s

2012. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak az állatvilágból tudok kiindulni. Ott, ha egy állat érzi, hogy meg fog halni, akkor elbújik. Talán a többi állat elől, hogy ne bántsák, de az is lehet, hogy a halál elől próbál elbújni. Ez náluk ösztönös. Lehet, hogy ez van az embernél is?
2012. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!