Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki tudja, mi az a JIA, JRA?

Staudtné Szilvia kérdése:

Ki tudja, mi az a JIA, JRA?

Figyelt kérdés
Keresek olyan szülőket, akik ilyen beteg gyermeket nevelnek, tapasztalat csere miatt!

#reuma #ANA pozitív #juvenilis idiópátiás artritisz
2012. ápr. 11. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A JRA nem egy autoimmunbetegség ami ízületi gyulladással, lázzal és kiütéssel jár? Still betegségnek is hívják. Én a felnőttkori formáját kaptam el 2010-ben, de már nincsenek tüneteim. Tíz hónapig szedtem rá szteroidot.
2012. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én mind tudom,hisz az én lányom már több mint 4 éve szenved ettől a betegségtől, de én olyanokkal szeretnék beszélgetni,akik szintén átélték, átélik ezt! Ha van valamilyen hasznos tanács, azt szívesen veszem! Neked melyik izületben jelentkezett? Örülök, hogy túl vagy rajta! Bocsi a tegezésért! Üdv
2012. ápr. 12. 14:44
 3/5 babydream válasza:
sajnos tudjuk mi ez, fél éve. orvos azt mondta hogy szteroid plusz MTX, és ha visszamegy a duzzanat, akkor még egy év MTX.
2012. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok az én lányom 6 éves lesz, nem volt még 2,5 mikor diagnosztizálták!

Egyébként én is szivesen beszélgetnék, de inkább priviben!

2013. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem 1 eve van RA-m 18eves vagyok most.. es eleg jo gyogymodot talaltunk...meg se erzem a fajdalmat ha rendesen csinalom a kezelest.. :)
2013. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!