Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnám pár órán belül...

Hogyan tudnám pár órán belül eltűntetni a herpeszem?

Figyelt kérdés
Tegnap este jött ki, akkor lejegeltem, majd félbevágott foghagymával kenegettem, reggelre picit jobb lett, majd ma reggel újra megpróbáltam a kúrát. Olvastam a neten hogy az ecet is jó, hát azt is rákentem. Még valami? Alkohol is segítene?

2012. ápr. 8. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezüst kolloid, bár az sem órák alatt mulasztja el, ráadásul ma be se tudod szerezni.
2012. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár órán belül sehogy. Legközelebb, ha érzed, hogy viszket a szád széle, hogy herpesz készülődik kijönni, rögtön fagyaszd le jégkockával. Az elfagyasztja a vírusokat. Ne próbálkozz több mindennel, mert csak nagyobb lesz, és sebesen fog gyógyulni. Tegyél rá fogkrémet, és törődj bele, hogy kijött.
2012. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!