Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szalmonella fertőzés után...

Szalmonella fertőzés után gyakori a hasfájás?

Figyelt kérdés

A kislányommal - három és fél éves - erős hasmenéssel kerültünk be három hete a kórházba. Kiderült szalmonella baktérium van a kakijában. Eleinte volt csak két napig lázas, utána nem - így antibiotikumot nem kapott. A kórházba sok-sok infúzió hatására rendbe jött és az 5. napon hazamehettünk. Szépen javult, evett -nagyon jól és jó volt a közérzete is. Most pár napja nem akar enni, nyűgös, rosszul alszik és fájlalja a hasát. Hasmenése már régen nincs. A kakiban még most fog kiderülni, hogy benne van-e a szalmonella.

Egyébként mi- az egész család - teljesen rendbe vagyunk, egyedül Ő fertőződött valamitől meg.


Ha volt már nálatok ilyen megbetegedés mit tanácsoltok a hasfájásra?

Mennyire természetes ez és meddig tarthat?

Amúgy is sovány és ezt tetézi, hogy nincs étvágya!


Megköszönök minden tanácsot!



2011. nov. 29. 09:24
 1/2 kút ***** válasza:

Bár én nem vagyok orvos egy vérvétel alkalmával meg kéne nézni a szervezetében lévő ásványi anyagok mennyiségét véleményem szerint.

[link]

Nem árt ha megkérdezed őt is talán tud segíteni. Mondjuk én a vércsoportdiétában nem igazán hiszek:)

Jobbulást a kislánynak:)

2011. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is nemrég voltam szalmonellás. Még egy hétig görcsölgetett a hasam, és gyakori volt a székletem.


Utána vaspótlás, vitaminok kellettek, de ezt csak orvos tudja megállapítani. (fejem fájt és étvágytalan voltam a vashiánytól)

2011. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!