Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány foktól számít a láz?

Hány foktól számít a láz?

Figyelt kérdés
Most mértem 37,8 fokot. Nyitva az ablak és fazok is, kuderult nincs futes.. Szoval igy vacogva (mert az elejen nagyon melegem volt) mertem ennyit. Gondolom langyos lakasba meg melegebb lenne a testem. Most teazom es pihenek, csinalom a feladatom. Vettem be algopirint is.
2011. okt. 18. 17:41
 1/9 anonim válasza:
37
2011. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38-tól mondják hogy láz, ez még csak hőemelkedés.
2011. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

37 normális

38 hőemelkedés

39 láz

40-41 magas láz

2011. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

No te szegény, háromféle válasz. :-))))))


Itt egy cikkben részletesen:


[link]

2011. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38,5 alatt hagyni kell a szervezetet, hogy maga próbálja leküzdeni a bacikat. Felette már jöhet a lázcsillapítás.
2011. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem az atlag homersekletem 35,5 fok.
2011. okt. 18. 18:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a cikket! Nagyon jol osszefoglal mindent! Nekem gyengeseggel kezdodott osszeestem majdnem, rogytak a labaim aztan lazas lettem... Most a rendelobe ulok es elmondom hogy mi volt. Fogalmam sincs mi bajom:( kerek egy TSH szint vizsgalatot... A vesemnel viszont faj, de ugyan igy faj a fejem es labam. Tippem sincs mi bajom:(
2011. okt. 18. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Most sokféle vírus kering.
2011. okt. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

bevettem az algopirint, elmentem orvoshoz, ott még rosszul voltam. haza értem és elmúlt minden bajom. alig aludtam ma, hajnali 2kor feküdtem le, mert leckét csináltam, és 6kor keltem. semmi bajom sincs... érthetetlen ez az egész.

de hálistennek hogy jobban vagyok :) most húslevest főzők, jól fog esni :)

2011. okt. 19. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!