Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bőrömön itt-ott kb 1x1...

A bőrömön itt-ott kb 1x1 centis száraz foltok jelennek meg. Van amelyik piros, van amelyik csak simán száraz, és van, amelyik szimmetrikusan jön elő, mi ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 01:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez van! Főleg a két felkaromon. Én azt hittem,csak ki van száradva, kentem mindenféle testápolóval, de nem múltak el. Lehet azért van,mert kevés folyadékot iszok, és ki vagyok száradva, de mondták már,hogy lehet ekcéma. Azt mondták, szteroidos krémmel kenjem, (Flucinar, Dermovate) mert attól elmúlik, de még nem vettem. Próbáld meg azzal kenni, hátha segít!

2009. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ekcéma, menjen dokihoz, ott kiderítik, mitől jön elő.
2009. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nem viszket... és a legtöbb nem is pirosodik be. nektek is szimmetrikusan jelenik meg?
2009. máj. 2. 11:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Üdv!


Regebben volt nekem is ilyen, de halistennek elmult magatol. Akkoriban konnyen szaradt a borom, tusolas utan pl. gyakran viszketett tobb helyen is. Csak anyit javasolnek , hogy hanyagoljatok az antibakterialis tisztalkodoszerek hasznalatat! Hidratalo knocs segithet. Forduljatok borgyogyaszhoz, ha nem mulik.

2009. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

az ekcémám nekem sem viszket, mégis az.

2009. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sosem volt ekcémám, akkor ez most az? nemrég jöttek ki, talán 1-2 éve láttam először magamon, vagy talán csak 1 éve. de sosem volt nagy területen, és soha nem volt sok egyszerre. fel se tűnt sokszor, hiszen van, amelyik be sem pirosodik... mit kell vele csinálni? kell?
2009. máj. 2. 21:06
 7/11 anonim válasza:
Sztem nekem is ilyenem van mind2 felkaromon, de inkább a balon. Hol előjön hol elmúlik. Nekem szokott néha viszketni is, én canestennel szoktam kenni.
2009. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
most találtam az oldalamon is egy nagyobbat :(
2009. máj. 3. 00:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajna ekcéma: ajánlom a SAnatopic krémet. Én ezzel kenem a felkarom (nekem is ott vannnak foltjaim), nagyon jól karbantartható!
2009. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de sokfajta ekcéma van. van, amelyik csak a száraz bőr miatt jelenik meg, azt olvastam.
2009. máj. 4. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!