Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A sertésinfluenza mindig...

A sertésinfluenza mindig halállal társul?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, állítólag lehet, hogy ezt a járványt is csak a média fújja fel, legalábbis ezt mondta a WHO. Állítólag nincs még akkora baj, és még csak nagyon kevés embernél bizonyított, hogy valóban ebben betegedtek/haltak meg.
2009. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi. Sajnos, én nagyon hiszékeny vagyok, és nagyon aggódós. Ezért szeretek biztosra menni
2009. ápr. 27. 21:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Szüleim szerint sok ember halála csak azért következett be, mert rosszak a körülmények. Erről vélemények?
2009. ápr. 27. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy elsősorban olyan helyeken terjed a vírus ahol rosszak a körülmények, higiéniás szempontból főleg, tehát nem mosnak kezet eleget, nem tisztálkodnak stb. Én is fosok amúgy. :(
2009. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akor tessék ősszel is "fosni", mert a sima emberi influezába is bele lehet halni, ha nem kezelik. A kezelés alatt nem feltétlen értek gyógyszert, én fokhagymával és c-vitaminnal is megszabadulok tőle.
2009. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Általában nem.A média fújja fel ezt a dolgot figyelem elterelése képpen
2009. máj. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nyáron utazom amerikába,nem fogom ezért elhalasztani,talán most van csak rá lehetőségem az életben.kicsit félek tőle,de reménykedem hogy nem kapom el,vagy jó kórházi kezelést kapok!szerencsére könnyen meg lehetne nálam ismerni,hogy valami van,mert soha nem vagyok lázas egyébként
2009. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Erősen ajánlom mindenkinek elolvasni:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!