Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik, ha nem múlik el...

Mi történik, ha nem múlik el a fülgyulladás?

Figyelt kérdés

Régóta furcsa dolgokat észlelek a jobb fülemmel. Egészen pontosan kattog, recsegő hangokat ad ki, akkor ha mozgatom. Nem tudom pontosan megfogalmazni, de úgy kell elképzelni, hogy amikor víz megy a fülünkbe és eldugul, akkor "mozgatjuk" azt, hátha kidugul. Nos én régebben "mozgattam" így és mindig mikor csináltam, akkor ezeket a furcsa, inkább recsegésre emlékeztető hangokat hallottam. Egy nagyon kis időre elmúlt, majd visszajött. Múlthéten már megelégeltem ezt az egész dolgot, s úgy döntöttem, hogy elmegyek a háziorvoshoz. Ma elmentem, megvizsgált. Sajnálatos módon a jobb fülem be van gyulladva, így kiírt egy fülcseppet, amit 5 napon át kell használnom, s ha nem lesz változás, akkor vissza kell mennem.

Az lenne a kérdésem, hogy mi történik az esetben, ha nem múlik el a gyulladás? Mit lehet még vele csinálni?

Megjegyezném hogy a fülemmel semmi baj nincs (legalábbis ahogy én észreveszem): tehát nem fáj és ugyanúgy hallok a gyulladás ellenére.


2011. júl. 5. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Keressél fel egy másik dokit is!
2011. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérjél beutalot fül- orr- gégészetre. Ne kísérletezz vele otthon. Ne rakj rá sót vagy fülgyertya. Nekem is fülcseppet adtak rá. Aztán kiderült, hogy fülpolipom van, amit megműtötek. Az azért van mert belepisilnek a vízbe és ilyen gyulladás alakul ki. Én elvesztettem egy idő után a hallásom, de ahogy kivették, úgy minden helyre jött.
2011. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a helyedben kivárnám az 5 napot és közben infralámpáznék esténként. Vagy meleg só is jó.

Ha nem múlik, csinálhatnak elég sok mindent. Ha be van gyulladva (kérdses, hogy miért) általában felszúrják.

2011. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!