Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a gond? Mikorra...

Mi lehet a gond? Mikorra gyógyulhatnák meg?

Figyelt kérdés
Tudom, ez hulye kerdes, de.... mar pentek ota folyton lazas vaok reggel es este teljesen legyengulok, napkozben nemerzek semmit! Rokazok is, nincs etvagyam + kohogok, orrrom mar nem folyik.... Voltam dokinal, de csak annyit mondott, hogy vmi virusos fertozest kaptam el...gyogyszert nem irt ki, csak C-vitamint kell szednem, es lazcsillapitot, mivel rokazok nem erdemes mas gyogyszer at mondta. Viszont mar kezd elegem lenni az egeszbol! Ahogy hazajovok rogton lefekszek, alszok...nyakig betakarva...de semmi ertelme, csuklom vizes zsebkendovel, homlokom szinten bevan tekerve + vizes zokniban alszok/fekszek! Nincs vmi tippetek, hogy-h tudnam kikuralni magam? Penteken lenne egy eleg fontos talalkam (lany van a dologba) es mar multheten attraktam, mert akk is lazas voltam...! Amugy 16 eves vagyok! Elore is koszi!
2011. jún. 1. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mar egy hete voltak ezek a tunetek, tehat ne itt erdeklodj, hanem feltetlen menj vissza az orvoshoz!

Belsoleg fogyasszal kamilla es koromviragteat, ezt nem kellene izesiteni, de ha nagyon fontos, akkor tegyel bele egy kis mezet.

Naponta egyel meg egy almat, es parolt burgonyat, rizst, banant, joghurtot lehet enni. A husleves is nagyon jo, nem fontos, hogy egyszerre egyel, ugy is jo, ha falatonkent eszel, tehat keveset es tobbszor.

De az orvost latogasd meg ujra, s kerj kivizsgalast!

2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia

koszi. holnaP meek vissza, vert mar vett + torletet....de nemlatott semmi komolyat!

2011. jún. 1. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem tud semmit megállapítani külsőleg, menj el vérvételre, mert abból biztosan kiderül, ha valami nincs rendben.
2011. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mar vett vert hetfon, ahogy mar irtam... es ma voltam az eredmenyekert es kiderult, hogy mononukleózisom van, másnéven csókláz.... tehát a randi elmarad sajnos...:S es meg 1 darabig agyban leszek:( Ha esetleg mar volt valamelyikotoknek, es tud vmi segitseget, a gyorsabb gyogyulashoz akk elore is koszi.

Az orvos irt ki vmi gyogyszert + vitamint + lazcsillapttot+strepsilst + probiotikumot kell szednem es fekudnom :S

2011. jún. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!