Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hihetek a tesztnek, Megnyugodh...

Hihetek a tesztnek, Megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
1 éve voltam orálisan nővel, és kb 1 hónapja mentem el HIV tesztre(Hipohonder vagyok + a biztonság kedvéért), a teszt NEGATÍV lett.
2011. máj. 30. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:

ha minden nő után tesztre mész nem nagyon lesz kapcsolatod az életben.

Te is elolvastál gondolom mindent,orvossal beszéltél,pontosan tudod a választ. Tehát a hipochondria ellen küzdj ésne az AIDS-el foglalkozz.

2011. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiket kefélsz, hogy ennyire fo.sni kell az AIDS-től? Inkább válogasd meg a csajokat, ne a gombás húst csapasd.
2011. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És igen, a tesztben bízhatsz.
2011. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:
Nem hipochonederkedni kell, hanem normális lányokkal stabil párkapcsolatot kialakítani.
2011. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 hete van, miután megkaptam az eredményt : )
2011. máj. 30. 11:24
 6/10 istvan33lenart ***** válasza:
Megnyugodhatsz a tesztek azok pontosak, és akik végzik őket azok is tudjak mit csinálnak, én is hipohonder vagyok egy kicsit, habár én egészségügyben dolgozom, és naponta több ember biológiai váladékaival találkozom, úgyhogy megértelek, talán igy elővigyázatosabb leszel, és csak azzal kerülsz majd intim kapcsolatba, akiben meg fogsz teljesen bizni.
2011. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ, sors társ : )
2011. máj. 30. 13:32
 8/10 A kérdező kommentje:

1 év után ha HIV fertőzött lennék tuti kimutatta volna a teszt, nem igaz?!

Mármint az antigének száma, megfelelő lenne ahhoz hogy kimutassa a teszt.

Tudom nem felesleges kombinálnom, de na : )

2011. máj. 30. 21:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Azaz felesleges.
2011. máj. 30. 21:04
 10/10 istvan33lenart ***** válasza:
Az új 3-4 ik generációs tesztek 2-3 hét után már biztos választ adnak, a tesztek kombinált tesztek kimutatják a p24 es antigént is és antitesteket is keresnek, a p24 antigén a fertőzés első pár hetében már kimutatható. én minden évben megcsináltatom az összes fertőző betegségre a tesztet egyetemista korom óta. Szerencsére még minden negativ lett, de volt már rá példa hogy megszúrtam magam használt tüvel és olyan is hogy fogat húztam és elszakadt a kesztyűm.
2011. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!