Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi állhat a folyamatos lebeteg...

Mi állhat a folyamatos lebetegedések hátterében?

Figyelt kérdés
Téli időszakban mindig begyullad a torkom, de hamar kigyógyulok belőle. Idén azonban nem így van. Körülbelül november óta küszködök megfázással, rossz közérzettel, torokfájással, egy hete borzasztóan köhögök. Többször is voltam már orvosnál és antibiotikumot írt fel. Volt,hogy végigszedtem, de fogamzásgátló miatt nem váltottam ki, mert gyengíti a hatását. Azonban mostanában már nem a torkom fáj, hanem erős megfázást érzek, ráz a hideg, hetente előjön és sokat kimaradozok a suliból is. Azt érzem, hogy levert vagyok,fáradékony, pedig régen is ugyanígy étkeztem, változatosan. Folyamatosan lebetegszem és nem tudom mi az oka. Nincs kint a derekam, jól felöltözöm, sapka sál. Mi lehet az oka az állandó betegeskedésnek és mit tehetek ellene?
2011. ápr. 5. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunredszered. Szedjél vitamint, de nem actival meg pezsgő tabletta meg egyéb vicceket, hanem pl sportolóknak készült vitamin készítményt(pl Multi Pro), egy 1000 Mg-os C-vitamint, ilyesmiket.
2011. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vitamin jó ötlet,de ha zavar van a szervezetben akkor az 1000 mg C-vit nem elegendő.Minimum a beteg időszakra meg kell emelni a dózisát.Lelkileg rendben Vagy?
2011. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, bár a suli elég megterhelő, de nem gondolom,hogy iylesmi állna a háttérben. Nem sportolok és vitamint sem szedtem eddig. Legyengülhetett az immunrendszerem.
2011. ápr. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!