Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelenthet, ha büdöset...

Mit jelenthet, ha büdöset érzek az orromban és el van dugulva?

Figyelt kérdés
Pár napja megint megfáztam egy kicsit. Az orromban fura büdös szagot érzek, szinte folyamatosan. Mi lehet ez? Amennyira tudom, igyekszem kifújni és már egyszer inhaláltam kamilla teával is ... az jó erre? Járt már valaki így? Kicsit félek, mehogy valami komolyabb gond legyen ... még sosem éreztem ilyet!!! Segítsetek!! Mit tehetnék?
2009. febr. 28. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt ilyen régen, a tüneteid alapján sajnos ez arcüreg gyulladás lehet. A kamillás inhalálás elvileg jó rá, és még segíthet ha teszel bele ilyen mentolos inhaláló folyadékot. A gyógyszertárban lehet kapni kis ampullákban. Nem szabad sokáig halogatni mert ha nem kezelik súlyosabb lehet akár agyhártyagyulladás is. Én sajnos sokáig húztam, az inhalálás már nem segített ezért fel kellett szúrni az orrom. Nem volt kellemes.
2009. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azért szerintem mindenképp menjél el fül-orr gégészhez is.
2009. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom, hogy arc, vagy homloküreg gyulladásnál nem szabad a kamillás inhalálás, mert a folyadék felmegy az agyra és halálos. Ezt komolyan mondom, egy orvos mondta nekem, amikor majdnem én is csináltam. Elmeséltem az orvosnak, hogy mindenki azt ajánlotta és meg nem csináltam, mert lusta voltam. mondta, hogy jól tettem. Tényleg komolyan mondom.
2009. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen orrspray ami nyálkahártyaduzzanat csökkentő hatású,meleg sót a homlokodra,szem alá két oldalra,váltott orrnyilás mellet orrfújás.ACC 200 3x1 .Ha ezek mellett nem indul meg 2-3 nap alatt,vagy lázad lenne menj el fülészetre!
2009. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Inhalálni lehet, csak mértékkel, mert nem szabad hogy túl forró levegő menjen az orrba, mert felmehet a gyulladás az agyba ami már nagyon veszélyes.
2009. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszaitokat! Az elöbb inhaláltam kamillával + utána tettem az arcomra teafaolajos borogatást. Du. és este megismétlem, remélem segít!!! Az acc 200-at lehet kapni Dm-ben? Vagy milyen homeopátiás szerrel segíthetnék még ezen? Mivel hétvége van, ezeket tudnám beszerezni!


Köszi mégegyszer és mindenkinek jó egészséget!

2009. febr. 28. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!