Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hasamon van egy piros,...

A hasamon van egy piros, kemény seb, és fogalmam sincs mitől van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Van egy piros,kemény és viszkető sebem,a hasam jobb oldalán.Néhol barnás,de leginkább piros,nagyo viszket(kb mint a szúnyogcsípés,de annál rosszabb)FOGALMAM SICNS MITŐL VAN.Nem változtattam az életmódomon,nem változtattam meg semmit az életemben.nem értem..már kb 3hónapja itt van ez a seb.valamikor elmúlik,de aztán újra előjön..help me:\\\'(


UI:vegetáriánus lettem,de ez még a seb kialakulása előtt volt.


2009. febr. 25. 21:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani,hogy valamikor gennyedzsik is.
2009. febr. 25. 21:24
 2/10 anonim ***** válasza:
őőő nem lehet, hogy begyulladt egy szőrtüsző? Attól szokott kialakulni ilyen.
2009. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom :OOOOOOOOOOOOO
2009. febr. 25. 22:22
 4/10 A kérdező kommentje:
és mit lehet tenni elleni?
2009. febr. 25. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz!!!!!!

Nem akarlak megijeszteni, de apukám bőrrákos és ugyanilyen kis sebek szoktak rajta megjelenni, ilyenkor ezeket leoperálják és kész...

2009. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
te jó ég O_________O
2009. febr. 26. 19:46
 7/10 A kérdező kommentje:
ja igen! néha szokott kis helyeket vérezni is,és hámlani..aztán elmúlik a seb,de 2napra rá újra előjön.Maga a seb mutató ujjnyi hosszúságú.
2009. febr. 26. 19:57
 8/10 A kérdező kommentje:
ja és még valami fontos! a seb valójában inkább egy dudor,mert ha felül nézem a hasamat,akkor látványosan látszik,hogy kidudorodik.
2009. febr. 26. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk az hogy néha eltűnik jól jel, apámnak ha előjön az ott is marad és többnyire nő.

Az is elképzelhető, hogy allergia, vagy valaminek a hiánya. Simán lehet, hogy a vegetariazmusoddal olyan fontos vitaminoktól és ásványi anyagoktól vontad meg a szervezeted, amire szüksége lenne. Nem tudom mennyi idős vagy, de ha 25 alatt, akkor várjál még kicsit ezzel a vega dologgal.

Nem tudom mi indított a vegázásra, hogy divat vega vagy, vagy sajnálod az állatokat vagy egyszerűen nem szereted a hús ízét (én ebbe a csoportba tartozom, de ennek ellenére eszek húst, csak jó fűszeresen, hogy ne érezzem az ízét...)... Alapvetően az ember mindenevő és így van felépítve a szervezetünk is, nézd csak meg a fogainkat....

Simán lehet, hogy azzal, hogy vega lettél valamilyen hiány keletkezett a szervezetedben... és akkor örülj neki, hogy csak ilyen jeleket mutat...

2009. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) jaj amúgy elírtam mert a seb kialakulása után lettem vega XD
2009. febr. 27. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!