Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ha a mütéti hegen...

Mit tegyek ha a mütéti hegen kijött egy pattanás?

Figyelt kérdés
2hete szedtèk a varratot. tehàt mèg elèg friss heg.mivel làthato helyen van,fèlek,h.e miatt a pattanas miatt(ami èpp a vàgàs közepén jött ki)rosszul ès csùnyàn fog begyogyulni...van okom aggodni?
2009. febr. 25. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt pattanás már a hegemen, de semmi gond sem lett belőle, csak ne nyúlj hozzá és annál szebben fog begyógyulni.
2009. febr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekese nekem is volt egy pár éve. Ugyan ez pici heg volt, de nekem is volt rajta pattanás, én úgy emlékszem, hogy nem bírtam ki, hogy ne nyúljak hozzá. Nem lett semmi baja, gyógyult szépen, rendesen. De inkább nem bántsd, ne nyúlj hozzá. Én arra gondoltam, azért van, mert ott ép egy szőrszál nőne ki, csak mivel meg volt vágva és varrva ezért vastagodott a bőr a forradásnál és nem tud kibújni.
2009. febr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!