Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem valami súlyos bajom...

Ugye nem valami súlyos bajom van? Veletek volt már ilyen? El vagyok keseredve. :' (

Figyelt kérdés

Kb 3 napja beteg vagyok. Lázas vagyok (nem magas, 38 fölé nem nagyon ment), levert meg minden. De a legnagyobb probléma, hogy mindenem fáj. A lábaim kb leszakadnak, néha belenyilall úgy, mintha kést döfnének belé. Ugyanez van a hasammal, meg a derekammal,karommal, combtövemmel néha (de a legsúlyosabb a lábszáram). Ha beveszek fájdalomcsillapítót, akkor az kiveszi, és addig tök jól vagyok, nem is érzem magam betegnek. De ha nem veszek be, akkor ráz a hideg, és fáj mindenem.

Voltam orvosnál, de semmit nem csinált, azt mondta, hogy vírus. Háát, nem nyugtatott meg.:(


2011. márc. 16. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
4 hétig szenvedtem ezzel,lábon hordtam ki. Sok meleg tea, ha rosszul vagy,gyógyszer,és próbálj pihenni,ha van lehetőséged. Ez ellen tényleg semmi sem használ sajnos.Esetleg jó kis meleg húsleves! :)
2011. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előbbi hozzászólóhoz, néhány nap, és jobban leszel;) De ha biztosra akarsz menni, hogy teljesen megnyugodjál, menj el orvoshoz, ha eddig még nem voltál:)
2011. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz ezzel!!!

De addig is, olyasmiket egyél, amiben sok vitamin van.

2011. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudjátok végigolvasni a kérdést...?:(

Írtam, hogy voltam orvosnál.

Meghallgatott, megnézte a torkom, azt mndta, h vmi vírus, és ennyi.

2011. márc. 17. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó vagyok,amikor orvosnál voltam, nekem is ezt mondta,vírus,nincs mit tenni,de nem értem,hogy akkor miért nem pihensz,ha egyszer voltál orvosnál már,akkor nem kell kétségbe esni meg pánikolni,vegyél ki 1-2 nap szabit,vagy amennyi kell, menj betegállományba vagy akármi,és pihenj.
2011. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még mindig első vagyok,különben meg a 3 nap semmi, én 4 hétig szenvedtem ezzel,mert nem tudtam szabit kivenni, hétvégére mindig jobb lett,ha vettem be gyógyszert jobb lett,aztán mikor végre valahára volt 3 napom arra,hogy aludjak, betoltam egy kis húslevest meg a vitaminokat,és elmúlt.
2011. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Influenza sztem. Semmi halálos általában, szedd a gyógyszert, igyál sokat, meg feküdj, aludj, és ne a gép előtt! :D
2011. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Raffi ***** válasza:

A "csipkelődő" fájdalom az a láztól van. Főleg kezen meg lábon szokott előfordulni.

Máskor ha ilyet érzel akkor már tuti lázas vagy.

2011. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de orvosokban nem nagyon lehet bízni. A múltkor egy ismerősöm elment orvoshoz és azt mondták ki kell vegyék a vakbelét,amelyik 130e Ft lett volna...:| és aztán elment más orvosokhoz,akik mondták,hogy nem az a baj..
2011. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!