Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Zuhanyozni szokás igy? Mert...

Zuhanyozni szokás igy? Mert télen (még fütöt lakásban ) sincs kedvem fürdeni!

Figyelt kérdés
Bemegyek a zuhany alá , de csak az alsó testrészeimet mosom meg ! Tehát a kukimat , lukamat , lábamat ! A felsö testemet tehát nem ! Ti fürödtök igy ?
2011. febr. 21. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én rendesen fürdök télen is.

miért nem kádban merülsz el ha nem akarsz zuhanyozni?

amúgy miért így fürdesz? :D

2011. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tavaly elromlott a fűtés, nem volt meleg vizünk 2 teljes hétig. A legnagyobb lábosunkban vizet melegítettünk, és abból mosakodtunk. Mivel hideg volt, senki nem töltött 3-5 percnél több időt "fürdéssel." Én csak az arcomat, hónom alját, puncimat, lyukicámat és a lábaimat mostam meg. Nem voltam sem büdös, se semmi. Azóta is így fürdök, mindennap, hetente egyszer pedig megfürdöm normálisan. Senki nem gondolná rólam, még így is sokkal ápoltabb vagyok,mint azok,akik naponta áztatják a seggüket. Nem pattanásos a bőröm a sok kémiai anyagtól, tök szép, és egészséges. Megkérdeztem a házi orvosomat, hogy mi a véleménye, ő pedig azt mondta, hogy nem is egészséges minden nap fürdeni, mert akkor lemossuk a bőr természetes kémiai védőrétegét.
2011. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én minden nap lezuhanyzom rendesen. ha 1 napig nem fürdök valamiért, akkor már tiszta ideges vagyok. nem érzem tisztának magam. meg érted, kimegyek az utcára (most oké h nem, de nyáron igen) rámragad a szmog a bűz ami az utcán van, hát nem bírnám ki hogy ne zuhanyozzak. de télen se.
2011. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért a hónaljadat is megmoshatod. Ilyenkor nem száll ránk annyi por, csak az izzadással szennyeződünk.
2011. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy nem birtok legalabb par pillanatra beugrani a zuhany ala, nekem pl erre igenyem van.. Hetente egyszer furdeni, basszus mint a kozepkorban, akkor is csak vasar- es unnepnapokon furodtek az emberek.
2011. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hoho, kedves utolsó! ne feledkezz el a németekről. Azok hetente egyszer fürdenek... xD


Itt élek kint, rohadt rossz a víz, minden bajom is van tőle, otthon minden nap fürödtem, itt hetente ha kétszer-háromszor elmegyek...

2011. febr. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
MELYIK VÁROSBAN VAGY?
2011. febr. 25. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
sachsenheim
2011. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
03:53: Én voltam Berlinben huzamosabb ideig, naponta fürödtem és semmi bajom nem volt..
2011. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, szerencsés vagy, de nekem irtózatosan kiszáradt itt a bőrőm... arról ne is beszéljünk, hogy életemben nem voltam ennyire pattanásos még.. és a heti hajmosást valamiért itt háromnapi hajmosásra kellett váltanom. Fogalmam sincs mi történt. Minden bio jóformán amit eszem, mégis le vagyok pukkanva...


Otthon meg nyammogtam a gyroszomon, és semmi bajom nem volt! :S


Én vagyok a Sachsenheimi

2011. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!