Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van több fél ízű NEO CITRAN?...

Van több fél ízű NEO CITRAN? Nektek ízlik? Fáj a nyirokcsomóm, és megvan duzzadva? Mitől?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a két kérdés hogy függ össze?

Én úgy tudom, hogy csak egyféle neocitran létezik. Nagyon savanyúnak tartom, ezért én teát szoktam vele csinálni. Megfőződ a teát, beleöntöd a neocitrant és egy kanál mézet. Igy egész finom.

Azt hogy a nyirokcsomód mitől van megduzzadva nem tudom. Lehet hogy be van gyulladva.

2011. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra meg szedjél kataflánt.
2011. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem függ össze a 2..
2011. febr. 1. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
asszem 2 van, egy ilyen epres vagy málnás ízű, gyerekeknek, kevesebb benne a hatóanyag is, meg egy citrom ízű felnőtteknek
2011. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Istenem, megint az okosak. A cataflam az egy jó erős fájdalomcsillapító, hogy jön az a megduzzadt nyirokcsomókhoz??????? Neocitránból egy iz van.

A kérdezőtől kérdezném, hogy ha esetleg elmodanád tested melyik részén vannak megduzzadva a nyirokcsomóid, akkor talán többen tudnának neked hasznos válaszokat adni.

2011. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a nyakam bal oldalán..
2011. febr. 1. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott egy vicc:


Kohn meghal, és Grün-t küldik el feladni a gyászjelentést.

Grün azt mondja az irodában: Írjanak csak annyit, hogy "Kohn meghalt."

Oké, oké, de öt szó alatt ingyen van a hirdetés, -szól a hirdetésfelvevő.

Grün: Akkor írja oda azt is, hogy Trabant eladó. :)

2011. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!