Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ismét beteg vagyok! Mitől...

Ismét beteg vagyok! Mitől lehet? Leukémia?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és egy hónapon belül harmadszor vagyok beteg. Az első kettőnél csak lázas voltam, most viszont lázam és orrfolyásom is van. Tegnap reggel arra ébredtem, hogy rászáradt a vér az orrom alá. Magyarul álmomban vérzett az orrom is. nagyon aggódom. Az igaz, hogy nem viszem túlzásba az öltözködést (nyakam kint, nem rétegesen öltözöm), de eddig nem történ ilyen. A torkom egyik esetben sem fájt. Az ínyem is vérzik kb. egy éve minden fogmosáskor, a nyirokcsomóim érezhetőek, de nem fájnak.

Segítsééééég! Holnap megyek orvoshoz, mert eddig nem mentem soha. Addig is bizató szavakat kérnék :(

Köszönöm


2009. febr. 5. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, arra azért kicsi az esély!

Szerintem egy vérvétellel könnyen kizárják azt, illetve más dolgokra is fény derülhet.

A fog- és ínyvérzés könnyen lehet valami vitamin hiánya is.

Ha a vitaminhiány van + könnyelműen öltözködsz, könnyen összeszedhetsz bármit mert nem jó a védekezőképességed.


Valamint ha egy hónapon belül vagy harmadszorra beteg, lehet hogy ugyanazt a masszív betegséget éled át újból, csak nem sikerült kikúrálni és benned lappang.


Öltözz fel jól + sok narancs és gyümi + multivitaminok első körben!

2009. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, nem kell a legrosszabbra gondolni. felejtsd el ezt a leukémiás sztorit. nem csoda, hogy sűrűn vagy beteg, egymást érik a járványok. nem meglepő, hogy betegeskedsz így tél végén, nyilván gyengébb immunrenszerrel. az orrod alá száradt vér a taknyosságtól van, sérült az orrnyálkahártyád. nekem ha náthás vagyok, a párnámon látom, hogy taknyos-véres.

ne aggódj.

az ínyvérzésről meg annyit, hogy nagyon sok embernek vérzik enyhén fogmosáskor. sztem te már magadat hergeled ezzel a leukémia elméleteddel. hogy megnyugodj, kérj a dokitól egy beutalót laborvizsgálatra, egy általános vérképre.

2009. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felfaztal szerintem, a szaddal kapcsolatban pedig valamilyen gyulladas lehet. Menjel el fog es szajsebeszetre, ne hanyagold el ennyire magadat!
2009. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! :) Holnap irány a doki.
2009. febr. 5. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Áh,tényleg ne gondolj rosszra.Én november óta szinte folyamatossan beteg vagyok.Mindig elkapok valami vírust.Most pl.:elkaptam az influenzát:S Szóval ne aggódj,ebből még nem lesz semmi baj főleg nem leukémia.
2009. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Na mit mondott az orvos?
2010. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!