Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Betegség esetén mit takar a...

Kisnita kérdése:

Betegség esetén mit takar a diétázás? Pontosan miket lehet enni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én és a kisfiam (16 hónapos) hányásos, hasmenéses vírusos nyavalyában vagyunk a gyerek közben fogzik is ezért először ennek tituláltuk a hasmenését, de másnap már én is rosszul voltam. Kaptunk hányás csillapítót, a kisfiam kúpot hányás ellen és magneB6 oldatot kell innunk. Az orvos azt mondta nem kell lemennünk rendelésre csak ha nem leszünk jobban egy-két napon belül. Diétáznunk kell. Mit ehetünk? Ami nekem így hirtelen beugrott az a sós vízben főtt krumpli és a sós keksz. De nem tudom ezen kívül miket ehetünk. Gyümölcsöt mondjuk? Vagy mit? Már jobban vagyunk, reggel óta nem hánytunk. Kamilla teát is szénsavmentes vizet iszunk.
2011. jan. 5. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

ne legyen zsíros, nehéz

pl párolt zöldségek, csirkemell, selyemsonka féle, banán

és a kamillateát sem ajánlom, mert oké, hogy gyulladáscsökkentő, viszont székrekedés ellen kiváló..érted

2011. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt semmi esetre se!Savat csinál!AZ én orvosom,gyerek koromba mindig azt mondta:azt egyek amit megkívánok,a szervezet úgyis jelzi,ha lekváros kenyérre gondolok és úgy érezm jól esne,hát egyek.Én mindig eszerint teszek,persze egy-két napig ahogy te is írtad,krumpli,háztartási keksz,aztán piritóskenyér vajjal,húsleves...aztán amit kívánsz,de lehetőleg ne csülköt:-).
2011. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet egy kis gyümölcsöt, valahogy pótolni kell a kiesett vitaminokat, ásványi anyagokat, azért ajánlottam a banánt, mert az is fog valamit
2011. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] A banánon kivűl más gyümölcs nem ajánlott.De ebben a cikkben legalul megtalálod,mit egyél és a gyereked is.
2011. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönjük
2011. jan. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!