Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ez a dörömbölő hang a...

Mi ez a dörömbölő hang a fülemben?

Figyelt kérdés

Egy hete beteg vagyok már. Torokfájás, nátha, láz. Gyógyszert nem vettem be, semmilyet. Most már múlnak el ezek a tünetek, kezdek jobban lenni.

Viszont most megjelent egy dörömbölő hang a fülemben. Mintha valaki a messzeségben két cintányért csapkodna össze folyamatosan. A pulzusom ütemére. Egy pici tompa fájdalmat is érzek.

Mi lehet ez? Lehet, hogy a betegség átterjedt a fülemre?

Ha szerintetek igen, mi a teendő? Valahogy meg tudom gyorsan előzni, elfojtani csírájában? Volt már valakinek hasonló?


2011. jan. 3. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én középfülgyulladásra gondolok. Az ilyen felsőlégúti fertőzések szövődménye lehet a középfülgyulladás, homlok- és arcüreggyulladás, vagy éppen tüdőgyulladás is. Én a helyedben elmennék a háziorvosomhoz.
2011. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. El is mentem gyorsan fül-orr gégészhez. Középfülgyulladás. Felírt antibioticumot, fülcseppet és cataflam-ot fájdalomcsillapítónak.

Cataflam, nem túl erős az? Mármint fáj a fülem mostmár eléggé, de félek cataflamot szedni, félek, hogy árt. Milyen gyengébb fájdalomcsillapítók vannak még?

2011. jan. 3. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyre jobban fájt, hihetetlen de ez-az egész 1-2 óra alatt semmiből hasító fájdalommá változott.

Még jó, hogy elmentem orvoshoz, különben éjjel mentőt hívtam volna vagy valami.

Végülis kellett a cataflam, nagyon fájt a végén már. Segített is.

2011. jan. 3. 23:55
 4/4 anonim válasza:

nem árthat ha felkeresel eggy orvost, bár én is hallom néha a szívdobogásom ütemére rezonáló artériákat a fülembenn.-leginkább fekvő pozicióbann.

még nem haltam meg...

2011. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!