Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől kaphattam el? Nem...

Mitől kaphattam el? Nem értem, orvos nem mondta.

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál,mondta hogy egy fertőzést kaptam el,a mandulám gennyes,tiszta piros.Csak azt nem mondta,hogyan kaphattam el.(Amúgy már nem is fáj,sokkal jobban vagyok)Meg,ha valakivel csókolozok,akkor ő elkaphat valamit?Lécci,aki tud segíteni,írjon! Köszi.
2010. dec. 30. 18:30
 1/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
A mandula szeret bakteriális fertőzéseket beszedni, kórokozókat pedig akárhol találsz, különösen ilyen időben. Cseppfertőzéssel is továbbadhatod, vagyis elég csak egy légtérben lenned egy egészséges emberrel, de ha biztosra akartok menni, nyugodtan csókolózz is vele.
2010. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan honnan tudná az orvos, ha te sem tudod?A csókolózás a partneredre lesz fertőző, mivel magadtól már nem kaphatod el. Ha valaki fontos neked, akkor azzal ne csókolózz!!!!
2010. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy magamat nem tudom megfertőzni.. Csak azért kérdeztem meg,mert a megfázást is el lehet kapni,viszont volt ahol azt olvastam,hogy akik csókolóznak a párjukkal(vagy nem is tudom hogy volt már írva),azok gyorsabban gyógyulnak.Meg,akivel csókolóztam múltkor,lehet attól kaptam el..és most megint vele lennék.
2010. dec. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!