Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfáztam, vagy miért vannak...

Felfáztam, vagy miért vannak ezek a tüneteim?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdett el fájni a torkom, előtte semmi bajom nem volt. Ma viszont egész nap alhasi fájdamam is van, és étágyam sincs. Én arra gondoltam, felfázhattam, de nincs gyakori vizelési ingerem, sőt, inkább kevesebbszer megyek el mint szoktam. Nem vagyok lázas, és már nagyon rég voltam beteg. Mi lehet a gond?

14/L


2010. nov. 26. 15:41
 1/2 anonim válasza:
A felfázás nem jár feltétlenül viselési ingerrel, más részeid is megfázhatnak. Még az izmok is.
2010. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A torok fájásod összefüghet az alhasi fájdalmaddal. Én amikor megvagyok fázva, és fáj a torkom,egy-két nap múlva lemegy a gyulladás a húgyútakra is. Jó lenne orvoshoz menned.
2010. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!