Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem tudom felköhögni a slejmet...

Nem tudom felköhögni a slejmet és már nagyon rossz érzés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy slejm van a torkomban és fel is tudom onnan köhögni viszont nem annyira, hogy ki is tudjam köpni, ezért muszáj mindig visszanyelnem. Már nagyon idegesít és rossz érzés is van a torkomban. Ugye attól nem lehet bajom ha lenyelem mert nem tudom felköhögni teljesen? Légyszi segítsetek!

tegnapelőtt 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz tőle bajod. Naponta nagyon sok taknyot lenyelünk, akkor is amikor egészségesek vagyunk. Általában hátra lecsorog a torokba. Vegyél köptetőt a gyógyszertárban, az segít majd.
tegnapelőtt 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ettől megnyugodtam. Csak mert olvastam ilyeneket egy másik kérdés alatt, hogy ha nem köpjük ki meg is lehet tőle fulladni. Csak most estére lett egy furcsa érzés a torkomban, mintha valami meleg folyna benne. Most ez elég hülyén hangzik de ehhez tudom hasonlítani legjobban.
tegnapelőtt 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen érzés pl. mikor arcüreg-, vagy homloküreg-gyulladás miatt csorog le a váladék hátra. Nekem ilyenkor segit a tengervizes, vagy a Salvusvizes orrspray. A használatával könnyebben ki tudom fújni a váladékot, s akkor nem, vagy csak kevesebb csorog hátra.
tegnapelőtt 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én náthás nem vagyok. Egyedül ez a köhögés. Lehet a slejm csorog le és azt érzem?
tegnapelőtt 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz, hogy hátracsorogjon, hogy náthásnak érezd megad.
tegnapelőtt 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem fájni szokott a torkom attól, ha takony túltermelődésem van. A múltkor is amikor megfáztam, akkor nem csorgott egy picit se az orrom, de a torkomban folyamatosan volt.
tegnapelőtt 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van, és az a rossz hírem, hogy már lassan két hónapja köhögök. Bármit próbáltam, nem igazán tudtam felköhögni a slejmet. A környezetemben többen vannak így. Most a covidra jellemző az elhúzódó köhögés. Volt antibiotikum, lándzsás utifű, köptető, minden egyéb, de egyik sem segített igazán. Éjszakánként fulladásos köhögésem volt. Most van már némi javulás. Jobbulást neked!
tegnapelőtt 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedj Ambroxolt.
tegnap 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!