Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így elmenjek iskolába?

Így elmenjek iskolába?

Figyelt kérdés
Tudom későn irom ki a kérdést.Vannak herpesszerű kiütéseim a nyakamon és a mellkasomon.Megmutattam a háziorvosnak azt mondta addig nem veszélyes és fertőző amíg nem váladékozik szóval mehetek suliba.De most észrevettem amikor megnéztem hogy egy kicsit fölött belőle a váladék és elkezdett megítélni folyadékkal kitüremkednek.Így menjek vagy ne? Nem akarok végigfertőzni senkit de hiányozni sem lenne jó.

tegnap 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Ezzel elmehetsz suliba .
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
95%
Haat elegge kockazatos, szerintem inkabb ne mert masokat is lefertozhetsz! Foleg ha az orvosod mondja, ugyis piszkalnad oket oran aztan osszefogdosnad es masok elkapjak. Ha az en gyeremekem lennel itthon tartanalak, pihenj, tvzz, es kikezelnenk a herpeszt. Jobbulast, egy 38 eves anyuka. :)
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Osszefogdosnal minden* gyermekem* bocsanat este van.
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!