Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torok slejm ellen valami jó...

Torok slejm ellen valami jó praktika?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva és tengervizes orrsprayt használok. Ez az orromból nagyjából feloldja a váladékot. A torkomba viszont úgy bele van tapadva, hogy csak na. Hiába gargarizálok, eszek kemény nápolyit, kiflit, stb, semmi nem viszi le, olyan, mint a ragasztó. Van hogy levegőt nem kapok tőle, szétterül a torkomban.


Köszönöm.


ma 00:26
 1/2 Cuki manó 2 válasza:
Salvus vizet próbáltad már?
ma 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A cukor az, amit megeszel, attól képződik ez a váladék, nyák a szervezetedben (pl: nápolyi, kiflik, stb). Sajnos rengeteg élelmiszerbe szándékosan beleteszik a cukrot, azért, hogy úgymond "függővé" váljál tőle. Ugyan olyan függőséget okoz a cukor, mint a kábítószerek és ezért van ennyi cukorbeteg is.

Én, amióta odafigyelek, hogy ne egyek/igyak cukros dolgokat, azóta ez a problémám is megszűnt. (Egyébként egy egyszerű, otthon is elvégezhető kísérlettel is tudom bizonyítani ezt az állításom.)

ma 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!