Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most valami járvány?...

Van most valami járvány? Fejfájás, torokfájás, szédülés, hányinger... 3 napja nyűglődök.

Figyelt kérdés
aug. 13. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor el lehet kapni valamit.
aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült:))
aug. 13. 18:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert ha van? És ha nincs?
aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos van, ha te is el kaptad
aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Van persze, manduláim be vannak gyulladva és össze nőttek nyelni sem tudok. Fejfájás hányinger álmos vagyok de aludni nem tudok. Sokat olvastam hogy vissza tért a covid más változata, remélem nem ez lesz az :)
aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sznfctm válasza:
Afrikai majomhimlő. Mondjuk nem gondolom, hogy ezek a tünetek.
aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor jobbulást nekünk!
aug. 15. 17:58
 8/11 anonim válasza:
háh, én most értem a végére, 3 hét, a közepén egy jobb időszakkal, egyébként covid (háziorvos tesztelt)
aug. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meglepő lesz, de a c0vid még mindig itt van ám. A barátnőm nővérként dolgozik, mondta, hogy hirtelen megint tele lettek a kórházak c0vidosokkal. Plusz létezik sima nyári megfázás is. Ha túl hirtelen mész melegből hidegbe, ha sokat fúj rád a légkondi vagy ventilátor, stb., meg lehet fázni ugyanúgy. Csak melegben kevesebb az esélye, hogy elkapj ilyet, de attól még van. Jobbulást amúgy! Pihenj és igyál sokat, szedj gyógyszert.
aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
aug. 17. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!