Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 héten át tartó bőrfájdalom...

1 héten át tartó bőrfájdalom láz nélkül mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már körülbelül 1 hete tart nálam egy bőrfájdalom (és néha hidegrázás), a bőröm mindenhol fáj, viszont lázam és egyéb tünetem egyáltalán nincsen. Valamint egyáltalán nem is köhögök.

Ez mitől lehet?


Továbbá csináltattam nemrégiben egy vérképet, melyen négy érték eltér a normálistól, ezek mit jelezhetnek? (A vércukor érték irreleváns, mivel diagnosztizált 1-es típusú cukorbeteg vagyok)


Vérkép: [link]


Köszönöm a választ.



júl. 15. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A vércukor is teljesen jó ezen a leleten ahhoz képest, hogy cukorbetegség van. A többi az kb. kisebb fertőzés lezajlására utalhat szerintem, de nincs gond. Ha gondolod, kell egy kontroll kb. 1 hónap múlva és össze kell vetni a kettőt. A bőr problémát nem tudom itt mi okozhatja. Nálam volt, hogy spontán volt ilyen napokig, hozzá nem lehetett érni a vállamhoz, szinte fájt, aztán elmúlt. Volt, hogy egy betegség után volt ilyen, a bőröm nyirkos is volt, rázott a hideg, de amúgy betegnek már nem éreztem magam, akkor nekem is rossz volt a vérképem, 1 hét alatt ez rendeződött.
júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek Ypszilonnal, és hozzá kell tegyem, a bőrfájdalom elképzelhető, hogy a fertőzés következménye. Sok vírusfertőzés okoz bőrfájdalmat, időnként a fertőzés legyőzése után csalánkiütést.

A láz megléte, illetve mértéke nem feltétlenül áll egyenes arányosságban a fertőzés mértékével. Vagy enyhe volt a fertőzés (ez a legvalószínűbb), vagy az immunrendszered nem reagál olyan hevesen a fertőzésre.

júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!