Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggel ettem egy szelet...

Reggel ettem egy szelet felvágottat, aminek kicsit fura volt az illata.( bővebben lent) Még semmi tünetem nem jelentkezett, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
A felvágott hűtőben volt tárolva, viszont régebb óta fel volt bontva, de a szav. ideje még jó. Állagra nem volt nyálkás se ilyen kemény, szerintetek lehet ettől az 1 szelettől bármi bajom? Reggel 8-kor ettem

jún. 4. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Már a vékony bélben van.
jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szavatossági idő a felbontás előtti állapotra vonatkozik. Ha felbontod, akkor akkor meg kell enni mielőbb. Sok termékre azt is ráírják, hogy felbontás után hány napig fogyasztható.

De ha nem is volt már teljesen jó, ha reggel 8-kor etted és még semmi bajod nem lett, akkor már nem is lesz. Pláne ha csak egy szelet volt.

jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Max.hányád lett volna, de ez már nem fent fog távozni.
jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!