Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Előfordult már valakivel hogy...

Előfordult már valakivel hogy olyan sokszor kellett antibiotikumot szednie hogy egy idő után nem hatott?

Figyelt kérdés
2023. aug. 15. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen,az adott kórokozó rezisztens lesz az adott hatóanyagra,emiatt kevésbé vagy egyáltalán nem hat.
2023. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell nyakra fore szedni. 40 eves elmultam, es egyszer szedtem eletemben.
2023. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha mindig kiújult ugyanaz a betegség akkor nem a megfelelő antibiotikumot szedted rá. Ki kell tenyésztetni hogy pontosan mi a kórokozó és arra célirányos gyógyszer szedni.

Egyébként nem sok antibiotikumot szedtem "amióta az eszem tudom" csak egyszer kellett súlyos mandula gyulladásra, de az taccsra is tett, minden bélflórát, hüvelyflórát kiirtott és sokat kínlódtam mire helyre jöttem.

2023. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is folyton azt kapok még a megfázásokra is...

Most már nem is nagyon hat..vagy én nem tudom mi van már velem... egyre gyakrabban vagyok beteg és ehhez hozzájön, hogy alig bírok enni, mert olyan, mintha nagyon hosszú ideig nem menne át rajtam az étel. Kb. a nagyedét, harmadát eszem a korábbi adagoknak. És nagyon sokszor fáradt vagyok, mintha az általános energiaszintem is sokkal rosszabb lenne. Lehet már valami dietetikus is kéne...

2023. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!