Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Endometriózis, teratoma...

Endometriózis, teratoma adulti, méh mióma, orrpolip egyszerre? Mi lehet a közös ok mögötte?

Figyelt kérdés

Hogyan függhet össze ez a 4 dolog? Nálam ezeket találták az elmúlt fél évben, már nőgyógyászati hasműtéten is átestem. Kivették az egyik miómát /2db volt, egy maradat/, meg az egyik petefészkem, amin ez a teratóma volt. Aztán később kiderült hogy van egy nagyon nagy orrpolip az arcüregeben. Mi okozhatta ezt a halmozást? Mit tehetek ellen?

Köszi a választ! /34 éves vagyok/


2010. okt. 11. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az endometriózis bárhol előfordulhat, szerintem a polip is emiatt lehet.
2010. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pontosan hogyan érted az összefüggést. A doki CT alapján azt írta, hogy nem tudja eldönteni hogy a nagy arcüregben ciszt avan vagy polip, de betölti az egész üreget...vérciszta?

Egy másik üregben is van polip.

Miért okozna polipot az endometriózis?

Köszi!

2010. okt. 11. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú, nem tudom... ez a szar betegség olyan különleges...
2010. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát zsrnak tényleg szar betegség :-D
2010. okt. 12. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt Endometriosisom és ciszta is volt pl. a pajzsmirigyembe mind a kettőbe. Az elsőt megmütötték még 88-ban a másikra lehet most fog sor kerülni. Biztos hogy van valamilyen összefüggés abban, hogy cisztásodásra vagyunk hajlamosak. Nekem a cickafark meg zsurlóteát ajánlották, hogy iszogassam gyakorta.
2010. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!