Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 17 évesen lehet artcheimer,...

17 évesen lehet artcheimer, vagy parkinson kórom?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon feledékeny vagyok, és gyakran fájnak az izületeim, szerintetek lehet valamelyik a kettő közüL?

Csak mert van h gondolkozok de kb mindig igy van, és két perc mulva elfelejtem min gondolkoztam.


2010. okt. 10. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Artcheimer nem, maximum alzheimer, és lehet. Gének, öröklődés, hajlam, sokminden lehet... Szedj vitaminokat, illetve sportolj... Van próbáld fejleszteni a memóriád pl rövidebb-hosszabb versek tanulásával :)
2010. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyik felmenőmnek sincsen ilyen betegsége, de én észrevettem magamon ezeket a tüneteket, holnap megyek neurológiára, és EEG-RE. Nem ezek miatt, hanem az állandó rosszulléteim miatt:(
2010. okt. 10. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ki van zárva mindkettő. Az ALzheimer 60 felett jelentkezik, a Parkinson már 40 körül is előfordul, de tizenéveseknél nincs esélye egyiknek sem, vagy mondjuk van 1:1.000.000...
2010. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alzheimer kór: [link]

Parkinson kór: [link]

2010. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!