Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » E. Colli, hogyan kerülhet az...

E. Colli, hogyan kerülhet az ember vérébe?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó Istenem! Nekem hat éve oda került, belekerült a véráramba, ellepte az egész szervezetemet. Ráadásul vesetályogom is volt. Vérmérgezést kaptam, élet halál között lebegtem. Elég egy kis hámsérülés, vagy injekciós tűvel is belehet vinni. Nekem utólag rájött a professzor, mi történhetett. Influenzás voltam kihívtam a háziorvost. Adott egy lázcsillapító injekciót, aminek a helyén egy kemény dudor keletkezett. Valószínű fertőzött volt a tű, amivel beadta a szurit.A Jó Isten mindenkit mentsen meg ettől az állapottól. Három hétig 40 fokos lázam volt. A kórházban az volt a szerencsém, egy nagyon tapasztalt professzor kezelt. Ő gyógyított meg iszonyú erőfeszítések árán. Svájcból hozatott 6 üveg infúziót, ami kiölte belőlem a coli-bacit. Pisiltem tőle egy vödör habos barnás-sárgás méreganyagot, lefogytam 60 kilóról 52-re. Még át is mentem a túlvilágra, de visszajöttem. Pokoli volt. Megmaradtam, de akkora traumán mentem keresztül akkor, hogy pánikbeteg lettem. Azután meg azzal kezelnek.Még most is elsírom magamat, mert borzalmas beteg voltam.
2010. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kórházban kaptam el, és az egyik aranyere van, amit ha kezelnek mindent összefogdosnak, ő is és a családja is. Centrális kanülöm van, és az asztalon van hagyva a doboz gumikesztyü amibe simán belenyúlnak miután az aranyerét kezelték. Nekem is volt életveszélyes sepsisem, ezt 38,2-nél észrevették.
2010. okt. 3. 09:30
 3/3 A kérdező kommentje:

Háziorvos fertőzött tűvel?

Elég, ha az ember kezén seb van és wc után megtörölte magát, szerintem.

2010. okt. 3. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!