Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyógyult már meg vkinek...

Gyógyult már meg vkinek ekcémája? (atópiája) Hogyan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Kamaszkoromra kinőttem.

2010. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok ekcémás, csak ismerősöm az. Sanatopic krémet vett rá, és nagyon bevált neki. Igaz nem gyógyult ki belőle, viszont azt mondta neki az orvos,hogy elküldi még étel allergia vizsgálatra, mert lehetséges, hogy valamelyik étel okozza. Lehet fruktóz-laktóz érzékenység áll a betegsége mögött. Ennyit tudtam segíteni.
2010. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éve gyakorlatilag tünetmentes vagyok. Néha itt-ott egy-egy pötty előjön (strand, uszoda, kertészkedés, nagytakarítás=sok vegyszerhasználat után, stb.), de max.két-három nap alatt teljesen eltüntetem. A trükköm: tengerisós fürdő (kb.fél kiló tengeri só egy kád vízben feloldva) és egy Ultralan Salba nevű krém, amit sajnos még mindig csak Ausztriában lehet beszerezni, de mivel már uniósok vagyunk, minden gond nélkül kiadják a magyar receptre az osztrák patikában. Nem büdös, nem zsíros, nem ragad és egy tubus nagyon sokáig elég.
2010. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ultralan Salba = > Ultralan Salbe

bocsi az elírásért

2010. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem Exxemától elmúlt!
2010. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!