Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől vannak ezek a rosszullétek?

Mitől vannak ezek a rosszullétek?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon hirtelen rosszul leszek. Voltam vérvételem, az normláis lett, semmi bajom szerinte. De pl van h ülök a metron vagy a kocsiba, hirtelen kiver a víz, a gyomrom görcsbe rándul, és nemis tudom pontosan mit érzek, mintha készülném elhagyni a testem, mintha a vérem ki akarna szakadni belőlem. Nem fáj, csak nagyon rossz, minden oylan idegnnek tűnik, a szívem is kalapál, és sírnom kell. Ilyenkor depresszióba zuhanok, aztán kb 1-2 nap és jó vagyok, jó a kedvem, de vigyáznom kell h az is maradjon, mert ha akármilyen apró dolog is kiválthatja a rosszulléteket, pl hirtelen nem jut eszembe vmi, rögötn ez van, vagy pl előbb néztem az X faktort a neten, azt az idióta pasit, és nem idegesitett fel, de éreztem ha nem kapcsolom ki itt esek össze, ugyanaz volt h néztem, görcsbe rándul a gyomrom, mintha gyomoridegem lenne, érzem h a vérnyomásom felmegy és kezdek szarul lenni. Sztetek mi alapján törnek rám ezek az érzések? Néha érzem szimplán h nem is kell semmi ok, csak rajtam van és bármikor előjöhet, sztetek mit csináljak?

18/L


2010. szept. 27. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség szerintem. Én is pánikbeteg vagyok, mondjuk nálam kicsit másképp jön elő. Menj el háziorvoshoz, valószínűleg továbbküld pszichológushoz vagy pszichiáterhez.
2010. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mostanában hasonlo gondjaim vannak, pl egyik nap ugy éreztem nem én vagyok, mmint nem én. nemtom elmagyarázni mintha egy idegen testben lennék, most ez nemjött elő, csak ez a rosszullét, és fura mert a hangos zenére előjön, meg ha vmi nem nyugodt, hanem pörög, pl ha nézek egy filmet amiben vmi idegesitő dolgot csinálnak elkezd zavarni, am fogalmam nincs miért zavar az a valami, de ugy érzem zavar, ha nem kapcsolom el rámjön a rosszullét. És eyszerűen tökre félek, mert fogalmam sincs minek hatására jönnek elő, pl mert nem tetszik egy dal, ezért képes vagyok bepánikolni? Vagy mert nem jut eszembe éppen vmi? Unalomból? Egyszerűen nem értem, de az is lehet h semmi köze nincs a hangos zenéhez, vagy a többi dologhoz, egyszerűen csak előjön. Jah és ilyenkor picit szédülök, kóvályog a fejem, és zavarodott vagyok:S Nagyon rossz, és picit az ujjaim is bizseregnek.
2010. szept. 27. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből azonnal az ugrott be, hogy ez a pánikbetegség, amit leírsz. Nekem nincs, hála Istennek, de tanultam róla. A hangos zene, meg a felpörgött filmek fel zaklathatják a lelked. Nézd, 70 évvel ezelőtt, mikor a nagymamám volt 16-17 éves, nem voltak ilyen dolgok, és előtte sok ezer éven át nem voltak ilyen gyors zenék, és képmozgások. Ezt már önmagában egy egészséges ember lelke is külön fel kell, hogy dolgozza. A világ 500X-osára gyorsult fel pl. 1848 óta. Ez az emberi léleknek feladat. Még egy egészséges léleknek is. De a lélek lehet beteg, vagy törékeny. Ez függhet attól, hogy milyen volt a sorsod az elmúlt 18 évben, milyen a családod, mennyi szeretet vett körül, foglalkoztál e ezotériával. Ért e nagy trauma az elmúlt időszakban. Ezeket gondold végig. Tudod van, hogy a lélekre csak pakolnak, pakolnak, de egyszer már nem bírja tovább, elhajlik, vagy összetörik, és akkor jöhetnek a pszichotikus vagy neurotikus problémák, a lélek betegségei. Keress egy jó pszichológust, erre szoktak adni gyógyszert, de az csak fél megoldás. Ha akarsz írhatsz priviben, csak lehet, hogy nem nagyon hamar válaszolok. szia
2010. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!