Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nah most akkor fontos vagy sem?

Nah most akkor fontos vagy sem?

Figyelt kérdés
Most olvastam a boon-on hogy már meglehet vásárolni az influenza elleni oltást. ti mit gondoltok fontos ez? én sokszor vagyok megfázva, most is pont kezdek beleseni már köhögök és fáj a torkom, lázam még nincs csak höemelkedés.
2010. szept. 25. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy eddig még soha nem oltattam be magam (értsd: nem juttattam be idegen, ismeretlen virusokat, anyagokat a szervezetembe akarattal), és nem volt még influenzám, pedig sok emberrel bánok naponta. Nem mondom, hogy soha nem fáztam meg, nem csurgott az orrom, de az más.


Az oltás végülis fontos...a gyártónak mindenképpen, mert abból lesz a profit.

2010. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt azért érdemes tisztázni, hogy az influenza nem egyenlő a megfázással! - egy kis köhögés, torokfájás-láz még nem influenza! ha valóban influenzás vagy ki sem bírsz kelni az ágyból, fájnak az izületeid, a bőröd, mindened, csillapíthatatlan a lázad... Én soha nem oltattam magam, még a pánik idején sem, pedig egészségügyis vagyok, szóval elég sok beteggel találkozom.
2010. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!