Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet, hogy fáj-feszít...

Mitől lehet, hogy fáj-feszít a tüdőm, ha nagy levegőt veszek? Kb.3napja.16/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 17:14
1 2
 1/12 orsybaba88 ***** válasza:
bordarepedés, tüdőgyulladás, szimpla megfázás, sok cigi. bármitől lehet, menj orvoshoz!!!
2010. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr. Dav ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Vizsgálat nélkül nem túl sokat tudok mondani, mellhártyagyulladásra és tüdőgyulladásra gondoltam leginkább. Menj orvoshoz, ezt labor- és rtg eredmények nélkül nem tudom diagnosztizálni!

Jobbulást!

2010. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bordarepedéstől vagy a sok cigitől nem hiszem, hogy lehet, mert mind2 kizárt. Egyébként nem fáj nagyon, csak olyan érzés, hogy nem tellett még meg teljesen a tüdőm, de nem is enged többet venni:S nem tudom, érthető-e így. köszönöm az eddigieket.
2010. szept. 7. 17:55
 4/12 Dr. Dav ***** válasza:
Az pedig lehet allergiától vagy enyhe asthmától. Gondolom, allergiás vagy, ugye?
2010. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gyógyszer-allergiám van, de másról nem tudok.
2010. szept. 7. 17:58
 6/12 anonim ***** válasza:
fáradtság?..nekem attól szokott
2010. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

nekem is fáj. elmentem orvoshoz azt mondta izomgyulladás , elmentem másikhoz azt mondta gyomor probléma tul sok savtól lehet. elmentem tüdőszanatóriumba ott azt mondták valami van a tüdőmön. de nem foglalkozok vele... velem kitart.

három féle gyógyszert irtak fel az utóbbit szedem csak s diklofenac géllel kenem . ha helyrejövök úgy megrészegedek mint az albán szamár:-))))

2010. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 k.k.k. válasza:
100% TÜDŐ GYUSZI!!!
2010. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Agytröszt, hogy lenne tüdőgyulladás? Egyéb tünetekkel is jár, igen észrevehető tünetekkel.

Ha levegőt veszel és úgy érzed nem telt meg a tüdőd, olyan mintha meg akarnál fulladni, akkor ez a légszomj.

Nyugodt állapotban feküdj le a hátadra, és a mellkasodra helyezz egy nedves törölközőt, nem kell hidegnek lennie, de ne legyen meleg. Meglátod, segíteni fog :)

Am meg ez legtöbbször allergia miatt fordul elő.

2010. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
SEmmi különös. A 5-6 háti csigolyád között be van csípődve egy idegszál. Ez okozza a légszomjat. Orvosi nyelven pszeudó apone.Csak jól képzett kinai mauálterepeuta tudja helyrehozni. Mi Füzesgyarmaton többek között ezzel foglalkozunk.
2010. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!