Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes a 6 éves kisfiamnak...

Érdemes a 6 éves kisfiamnak covid oltást kapnia?

Figyelt kérdés
Házi orvosa nagyon ajánlja és hogy az ő gyerekének is beadatja, több orvos ismerős mondja fontos, de van olyan nem orvos ismerősöm aki szerint felesleges, ő pl biológus.. na most mi az igazság?
2021. nov. 29. 06:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

KInek hiszel jobban egy orvosnak aki ezt tanulta, vagy egy biológusnak akinek kb semmi köze a témához?


Én be fogom oltatni, most az oviban, és a környezetünkben is több gyerek van kórházban súlyos tünetekkel, egy kicsi meg, aki kigyógyult, maradandó károsodást szenvedett. Másikuk fél éve nem hajlandó enni kb semmit mert mindennek keserű ízt érez. Rengeteget fogyott és legyengült

2021. nov. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Biológus vagyok és szerintem nem felesleges. Nálunk is voltak a szakon akik végig puskáztak és sík h.lyék voltak, azokat most is látom, hogy fb-n posztolják, hogy ők nem oltatnak, a többi 100+ biológus ismerősöm, aki a szakmában dolgozik, az pedig mind támogatja az oltást
2021. nov. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
2es, ha ez mind igaz akkor elnézést. Én 3 biológust ismerek, nos ők olyan messze vannak az egészségügyi kérdésektől mint Makó Jeruzsálemtől, folyton inkompetenciáról tesznek tanúbizonyságot, nem csak az oltással kapcsolatban.
2021. nov. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Hát adj be neki egy teszt oltás..

Ha nem oltás után akkor pár év múlva jönnek elő miatta a problémák.


Egy egészséges immunrendszernek nincs szüksége ilyen oltásokra.

2021. nov. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Na megjöttek, a hivatalos covid rettegők, oltáspárti agymosottak és már nyomatják is az agyhalott propagandájukat, hogy oltassuk be az 5éves gyermekeinket is! Nem elég nekik, hogy a vérrögben, trombózisban, az oltások miatti rák-ban elhunytak száma az "egekbe szökött"! Most már ugyanezt szeretnék látni a gyermekeknél is?


Azért ez az új szupermutáns, az omrikon, azért csak adott egy apró pofont az oltáspárti"szakembereknek", amin elgondolkodhatnának, de lehet ezen sem fognak tudni, mert annyira agymosottak és képtelenek a normális gondolkodásra!

2021. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5. Omikron miért? Az Afrikában jött létre ahol még senkit nem oltottak... AIDS betegben jött létre
2021. nov. 29. 07:53
 7/16 A kérdező kommentje:
5. Ez az oltás mióta okoz rákot? Ezt még sehol nem mondták.. itt is érzek egy agymosott gondolkodást a másik oldalról..
2021. nov. 29. 07:55
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
7# Én sem hallottam még ilyenről, de ne is lepődjünk meg, mert a megrögzött oltásellenesek innentől kezdve minden rákos/ és egyéb súlyosabb megbetegedést is az oltásnak fognak tulajdonítani majd.
2021. nov. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

"Ne vitatkozz pszichopatákkal, mert lerángatnak az ő szintjükre és kivégeznek"



[link]

2021. nov. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Én beadatom. Már rosszul vagyok ettől a mit okoz az oltás, nekem 1 napos karfájdalom és hőemelkedésen kivűl semmit, ahogy az ismerőseimnek sem. Viszont a túlsúlyos ismerősünk meghalt 45 évesen egy erősebb nátha, köhögésben a múlt héten. Oltatlan volt, a teszt kimutatta a covidot nála. A gyerekorvosunk extrán odafigyel és ajánlja az oltást. Leírja több orvos is, hogy azok az oltott betegek vannak kórházban, akiknek súlyos alapbetegségük van. Tőbbségében oltatlan, és egyre több életerős 40-es kerül be. Ja persze, ők hazudnak stb., azért ezt ti sem gondoljátok komolyan. Nézzetek szét a világban mi történik.
2021. nov. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!