Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy ő még hazajön a kórházból?

Figyelt kérdés

Egy nagyon idős (87 éves) családtagot vitt el a mentő múlt héten mert rosszul volt és a kórházba befektették hörgő gyulladással.

Ma beszéltem az orvossal és azt mondta, hogy rosszabbodott az állapota, de nem tudja elképzelni sem, hogy mi történt mert az egész osztálynak egyszerre kezdett súlyosbodni az állapota. Bejutott valami fertőzés, erre gyanakszik.


Ki is van állítólag kötözve egyébként, tehát szinte alig mozog.

Na meg azt is tudni kell róla, hogy nagyon demens, kb egy 3 éves gyermek értelmi szintjén van.


Szerintetek ebből lesz még hazajövetel neki vagy ne is számítsunk rá?



2021. nov. 7. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Bármi lehet. Meg is gyógyulhat. Az én apukámat mentő helikopter vitte el 90.évesen szivinkfartussal. Ennek két éve, él és virul apukám. Pedig olyan gyenge volt mint a harmat.
2021. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Ez fantasztikus hír :))

Jó egészséget neki még nagyon sokáig!

2021. nov. 8. 00:10
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Hazajöhet még hogyne. Lehet akár covid vagy valamilyen kórházi fertőzés, ami mindenkit megbetegít, ezt nem tudjuk, de ilyenkor ha nagyon súlyos dologról van szó úgyis lezárják az osztályt.
2021. nov. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük szépen a jókívánságot apukám nevében 🙂
2021. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
50%
Esetleg megkérdezhetem, hogy be volt-e oltva? Ne értsetek félre, nem vagyok sem oltás ellenes és az oltást sem tekintem csodaszernek csupán megosztanám a tapasztalatomat. A szomszédomban egy 90 éves néni megkapta az oltást, után viszont pár hétre elkapta a vírust és kórházba került, viszont annyira nem gyengítette le és gyorsan fel is épült belőle, ma már itthon van szerencsére míg szintén tapasztalatból fele ennyi idős oltatlan emberek hetekig szenvednek a kórházban és az állapotuk csak egyre romlik.
2021. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a családtag, Kedves kérdező? Remélem minden rendben van.
2021. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Persze, kétszer be van.


#6 Hazaengedték ma, de nem az állapota miatt, hanem mert covid osztályt csinálnak és mindenkit hazadobtak akit csak tudtak.


Sajnos már nem ismeri meg azokat a családtagjait sem akiket mielőtt bement, megismert. Illetve le van fogyva is nagyon.


Hát majd kiderül mi lesz.

2021. nov. 9. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az idősek nagyon szívósak. Azért nem ismer meg, mert demens szegény. Attól még élhet. Szeressétek, gondozzátok, remélem nem lesz semmi baj.
2021. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ezt hogy kidobják a betegeket már én is hallottam.A szomszédom fél halott állapotban lévő apjával is ezt megtették és csak a szerencsén múlt hogy még él szegény bácsi.Igen,a szent covid osztály mindennél fontosabb mert más betegség nem is létezik már manapság.Amúgy meg örülj neki hogy nincs már benn mert összeszedett volna valami fertőzést és nem jött volna ki

Így meg van esélye hogy rendbe jöjjön attól hogy demens.Majd szépen hízik mert csak jobb az otthoni koszt mint a kórházi és hát a nővérek nem állnának neki etetni hanem fél óra és vinnék is el az ételt ha evett ha nem.Jobban járt így egy szónak is 100 a vége

Jobbulást neki

2021. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!