Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik lehetnek ezek a fehér foltok?

Mik lehetnek ezek a fehér foltok?

Figyelt kérdés
Fehér foltok jöttek ki a barátnőm bőrén. az arca két oldalán, a kezén.. először a lábán aztán terjedett felfelé. elég nagyok.. nemfáj neki meg semmi csak nagyon csúnyák.. eléggé barna és nagyon láccik.. mi lehet?:S nem akarnak elmúlni.
2010. szept. 1. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Így látatlanban annyit tudok mondani, hogy ez talán pigmenthiány, ami a bőr "festékanyagának" a hiányát jelenti, egyszerűen nem termel megfelelő mennyiségű pigmentet, ennek kiváltó oka lehet akár az immunrendszer működésének a felborulása. Ez manapság már szinte népbetegség.


Gyógymódról én nem tudok, illetve úgy tudom, ezt nem lehet gyógyítani, csak "eltűntetni" alapozóval, ami megint csak nem igazi megoldás a problémára.


Én nem vagyok orvos, ezért azt javaslom, keressetek fel egy jó bőrgyógyászt, hogy normális diagnózist állíthasson fel, ha Győr környékén laktok, tudok is ajánlani egy nagyon megbízható, kedves, és nem mellékesen nagyon jó szakembert.


Üdv.

2010. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! ha picikét hámlik a belseje, akkor napgomba. Nekem is volt régen. Ha korpa van a fejen, leesik, és elszaporodik a gomba a bőrön. Az a hely nem barnul le. De elmúlik, nyugi, jó sampon, és kész.
2010. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el az SZTK bőrgyógyászhoz első körben, ő is meg tudja mondani hogy mi lehet ez.
2010. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, hámlik a belseje! Köszi a válaszokat.:)
2010. szept. 1. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!