Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lett valakinek baja attól,...

Lett valakinek baja attól, hogy sok erôset evett (pepperoni, Erôs Pista)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Maximum hasmenésed lehet.
2010. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy lett e valakinek baja hosszútávon? Pl, gyulladás, fekély, vagy hasonló. Csak mert én heti 3-4-szere eszek, csak amennyi jól esik. Szeretem, de nem szeretnék évek múlva gyomorproblémákat:(
2010. aug. 27. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Mexikoba is csípősen eszik a legtöbb dolgot. A legjobb ha nem üresgyomorral ülsz neki megenni egy csípős ételt hanem elötte bedobsz valami kaját a szervezetedbe. (kenyér, köret, hús vagy bármi élelmiszer, mint egy kis előétel) utána mehet a csípősebb cucc. Hogy gondod lehet-e azt nem tudom, bár ha a savas gyomor találkozik a csípős (sav miatt) étellel akkor sok jó nem sülhet ki a dologból hosszútávon. De én nem vagyok orvos.
2010. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Mexikó
2010. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nincs hozzászokva, akkor lehetnek súlyosabb problémák. De ha fokozatosan eszel egyre erősebbeket, akkor megszokod, és nem lesz bajod. Sőt, a csípős anyag még segíteni fog az immunrendszerednek.
2010. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a csípőset, gondom még nem volt tőle... sőt, néha nagyon kívánja a szervezetem, úgy vettem észre, hogy akkor, amikor pl. valami megfázás kerülget.
2010. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem a neten, vannak kutatások, amik szerint növelheti a gyomorrák kockázatát. És vannak kutatások, amik szerint csökkentheti a gyomorrák kockázatát.


Szóval ki tudja :)

2010. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!