Góckutatás szempontjából a körömgomba gócnak számít?
Bőrgyógyászatra nem kell majd menni, csak nőgyógyászat, fogászat, fül-orr-gégészet, szemészet, ultrahang, röntgen, fogászati panoráma röntgen. Torokváladék, vizelet, székletminta, illetve nagy csomó vér (14-16 fiola) a tenyésztésekhez.
Gombára nézik? Ha igen, van olyan kezelés, akár infúziós, ami nagyon gyorsan, hatékonyan eltakarítja?
Régóta fennáll, már többször kezeltettem, eredménytelenül.
#1: Ez engem is érdekelne, hogy mi a tünete, hiszen a körömgomba nem tünet, hanem maga a fertőzés, ami benne van a szervezetben, ezért is merült fel bennem, hogy gócnak számít-e vajon?
És főleg az, hogy ilyen esetben vajon hogyan kezelik? Anno háromszor kezeltettem, egy-másfél évig szedtem rá gyógyszert, fertőtlenítettem a cipőt, eredménytelenül. Most erre nincs idő.
Szóval, ha a laboron kibújik, akkor utána általában hogyan tovább? Van rá valami hipergyors kezelés, akár valami nagydózisú intravénás cucc, ami rövid időn belül kipucolja?
3. Nincs rá hipergyors kezelés, pláne nem infúzió. Külsőleg ecsetelő és krém, belsőleg gyógyszer amit viszont nem szabad túl sokáig szedni. Attól függ melyiket használod hogy melyik fajta gombád van. Mert koromgombából is több fajta van. De gondolom a gyógyszert orvos írta fel úgyhogy voltál nála.
Engem lehülyéztek amikor mondtam hogy egy rokonomnak vitamunkúra után javult és múlt el a koromgombája ecsetelés kíséretében amit a bőrgyógyász adott. Mert valakinél a vitaminhiány miatt nem javul a gomba.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!