Mit szóltok hozzá, hogy még hivatalosan nyár sincs, de már ősztől előre beharangozták a 4. (IV., negyedik) koronavírus-hullámot?
Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 14:47
2/24 A kérdező kommentje:
A kérdésből kikerült a link, amit most, utólag tudtam csak hozzácsatolni, elnézést.
2021. máj. 28. 14:50
3/24 anonim válasza:
Hozzátette: bíznak benne, hogy ez sokkal kisebb lesz, a védőoltásoknak köszönhetően.
4/24 A kérdező kommentje:
Tiszta sor, de ugyanakkor én azért azt veszem ki belőle, hogy akit beoltottak 2x (márpedig gyakorlatilag mindenkit be akarnak oltani 2x, aki regisztrált, a 20 évestől az unoka által regisztrált 93+ évesig bezárólag), az most záros határidőn belül egyelőre nem kaphat 3. oltást, vagy? (mondjuk az én konkrét esetemben és az egész család esetében Pfizerről van szó, a testvéremet és a testvérem gyermekeit kivéve, előbbi Szputnyikot,utóbbiak Astra Zeneca-t kaptak)
Tehát egyelőre a fentiek közül egyikből sem lehet 3. adagot beadni, nem?
2021. máj. 28. 15:02
5/24 anonim válasza:
Valószínűleg semmi problémát nem okozna egy harmadik ismétlő oltás sem. Ha szükség lesz rá, akkor majd kipróbálják egy kisebb csoporton először, gyorsan ki fog derülni, hogy van-e vele bármi gond. De nem lesz valószínűleg, mert a harmadik újraoltás se rosszabb attól, mintha az igazi vírussal találkozna a szervezet már beoltva.
6/24 anonim válasza:
Fura, pár napja mondták(Merkely), hogy akkor az átoltottság/fertőzöttség, hogy nincs olyan mutáns ami újból járványt okozna nálunk.
7/24 anonim válasza:
#6, sajnos létrejöhet olyan mutáns, ami simán meg tudja fertőzni az oltottakat. Reméljük, hogy nem fog. Sajnos az, hogy a szegény országokban még mindig tombol a járvány, növeli ennek a valószínűségét.
8/24 anonim válasza:
5-ös,te benne lennél abban a kisebb csoportban, akin kipróbálják? Remélem minden további nélkül vállalod.
9/24 anonim válasza:
6-os, a Szlávik meg azt mondat, még jó régen, fél éve talán, hogy a koronavírus nem mutálódik😂
10/24 anonim válasza:
#8, benne, persze. De amúgy is lenne elég jelentkező. Eleve a mostani oltásoknál is a szokásosnál sokkal-sokkal nagyobb létszámmal folytatták le a klinikai vizsgálatokat az engedélyezés előtt, azért is mert most találtak hozzá elég embert könnyen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!