Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antitest teszten, ahol visszam...

Winston1984 kérdése:

Antitest teszten, ahol visszamenőleg megállapítják a vérből a fertőzés lehetőségét, pontosan milyen eredményeket mutatnak ki?

Figyelt kérdés

Fogyasztottam tudatmodosító szereket, illetve a vizsgálat előtti napon születesnapra megyek, nem tudom mennyire valós a félelmem, illetve, hogy van e bármilyen hatósági kötelezettsége a a vizsgálatot készítőnek? Kimutat bármit is, vagy más eredményeket néznek?

Köszi



2021. máj. 10. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem a drogok bomlástermékeit keresik, tehát semmit nem mutatnak ki. Viszont ha kimutatnák is kötné őket az orvosi titok tartás. Jelenleg nincs sehol olyan teszt ami kimutatja a korábbi drogozást. Az ilyen csak akkor van ha direkt azt keresik. (Amúgy sem egy olcsó mulatság.)
2021. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tudatmódosítószernél (drog) kb. egy hónap kell ahhoz, hogy ne mutassa ki semmilyen teszt vérből, vizeletből. De gondolom nem azt fogják nézni. Nem tudom láttál e már olyan kütyüt, amivel megnézik az antitesteket, mert akkor nézz utána mi is az.
2021. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért olyat ne írj, hogy sehol nincs olyan teszt, ami ezt kimutatná. Nem tudom, pl jártál már egy alapos üzemorvosi vizsgálaton. Abban az esetben is megnézik azt.
2021. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3,

Igen - de ott meg is mondják hogy drogokra is kiterjed a tesztelés.

Normál esetben nincs ilyen. Vagy akkor azt külön mondják - tehát lehet tudni :)

Egyébként a drogok igen jelentős részét csak pár napig lehet vérből kimutatni. A füvet is vizeletből akár 14 napig is - de vérből csak 3 napig tudják kimutatni.


Az ilyen orvisi vizsgálatoknál pedig köti az orvost az orvosi titoktartás. Ha ki is derülne (ami nem lehetséges) sem mondhatná el senkinek. Ha el is mondaná (ami nem lehetséges) nem használhatnák fel bizonyítékként.

2021. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, anno úgy tanultam, hogy egy hónap kell ahhoz, hogy ne mutassa ki. Ezek szerint új technológiákat használnak a droglaborok.
2021. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, nem fogja kimutatni az a teszt.
2021. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. máj. 10. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!